HAKKIMIZDA

1986 yılında ticari işletme olarak faaliyetine başlayan Ofis Depot Grubun gücü, mücevherat, kuyumculuk imalat, teknoloji, E-Ticaret ve satışında yarım asırı aşkın tecrübeye dayanmaktadır. Güncel teknoloji ve trendleri takip eden tasarımlarımız ile altın, pırlanta , gümüş vb. her türlü takı ve mücevherat üretimlerinin ihracatını beş ( 5 ) kıtaya yapmaktayız. İnovasyon , arge teknolojilerine verdiğimiz önem, gelişime ve sürekli iyileştirmeye açık kalite anlayışı, koşulsuz müşteri ilişkileri yönetimi hizmetiyle hayata geçirdiğimiz , gerçek müşteri memnuniyeti bütününde çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Ofis Depot; Lunica Jewellery, Luni-Gold, Dalman Silver, Dalman Jewellery, By Lunica Pırlanta, Aurum Skull, Dalman Chocolate, markalarıyla yurtdışı ve yurtdışında tanınırlığını arttırmayı sürdürmektedir. 2018 yılı itibariyle de www.takisatis.com e-ticaret web sitesiyle, markalarını güncel perakende satış kanalında müşterilerin tercihine sunmaktadır. Aynı zamanda elektronik ve teknolojik ürünler toptan ve perakende satışı, cam ürünlerin tedariki, ithalat ve ihracatı , yüksek kaliteli teknolojik üretim alt yapısı ve e-ticaret alanlarında yeni yatırımlar yaparak , faaliyetlerini genişletmeye devam etmektedir. Aynı zamanda elektronik ve teknolojik ürünler toptan ve perakende satışı, cam ürünlerin tedariki, ithalat ve ihracatı , yüksek kaliteli teknolojik üretim alt yapısı ve e-ticaret alanlarında yeni yatırımlar yaparak , faaliyetlerini genişletmeye devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Doğru kalitede tüketici talep ve ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılayarak her alanımızda fark yaratmak. Grubumuzun ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın Kuruluşları arasında yer almak.

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşterilerimizin talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü iletişim ile duygusal bir bağ yaratarak müşteri sadakatini sağlamak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.